×

Warning

The form #3 does not exist or it is not published.

SPA&Wellness w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym „Vesta” to oaza relaksu w samym centrum Jeleśni. Profesjonalne podejście do pielęgnacji, to gwarancja, że w nowoczesnych i eleganckich wnętrzach każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Odpowiednie zabiegi pomagają zrelaksować zarówno zmęczone ciało, jak i ukoić zmysły. Naszeoferta usług SPA pozwala zadbać nie tylko o właściwą kondycję całego ciała (nawilżanie, odżywianie i ujędrnianie skóry), ale i umysłu (relaksacja, odstresowanie, pobudzenie lub uspokojenie).

O państwa kondycję zadbamy w siłowni wyposażonej w profesjonalny sprzęt tj. bieżnia, rowery, orbitreki, atlas do ćwiczeń siłowych na różne partie mięśniowe, natomiast - dla zmęczonych zaproponujemy ożywcze działanie sauny suchej, łaźni parowej, natrysków z biczami szkockimi, leczniczy masaż w wannie spa, czy odprężenie w gorących promieniach naszego solarium. Uzupełnieniem ofert usług rekreacyjnych są masaże oraz zabiegi kosmetyczne.

WANNA SPA

Wanna Spa z hydromasażem SPA - Saunus Per Aquam, czyli „zdrowie przez wodę”

Woda dla ciała jest tym, czym marzenia dla duszy - może ukoić i relaksować lub pobudzić do aktywności, stymulować do działania.

W naszym Centrum Spa&Wellness możecie Państwo zrelaksować się korzystając z leczniczego masażu w Wannie Spa, która została zaprojektowana dla 6 osób. Wanna wyposażona jest w siedem różnorodnych typów dysz począwszy od Motomasażu wraz z dyszami szyjnymi, biczy podwodnych aż do masażu stóp.

ŁAŹNIA PAROWA

Kapiel w łaźni parowej to doskonała forma relaksu jaką stosowali już Rzymianie. Łagodna temperatura (ok. 50°C) i bardzo wysoka wilgotność względna (100%) stanowią prawdziwy masaż dla ciała, obniżają napięcie mięśni i odprężają umysł. Pobyt w kabinie uprzyjemnia podgrzewane siedzisko, a przede wszystkim aromatyczna para. To relaks dla ciała i zmysłów.

Komfortowa temperatura w łaźni pozwala na korzystanie z jej dobrodziejstw tym wszystkim, którzy źle znoszą gorące powietrze sauny. Dzięki panującym tam warunkom możliwe jest o wiele dłuższe korzystanie z jej regeneracyjnych walorów, niż w saunach tradycyjnych. Jednorazowa kąpiel w łaźni może przeciągnąć się aż do kilkudziesięciu minut – w saunie tradycyjnej nie trwa dłużej niż 15 minut.

SAUNNA SUCHA

Pomieszczenie sauny rozgrzewa się do temperatury 95° Celsjusza. Wilgotność w pomieszczeniu wynosi około 10 %. W saunie można przebywać kilkanaście minut, potem należy ochłodzić się w wodzie. Cykl należy powtórzyć 2-3 razy.

CO DAJE SAUNA:

  • sauna odtruwa nas ze szkodliwych toksyn i oczyszcza organizm,

  • wzmaga odporność i hartuje,

  • poprawia krążenie krwi,

  • wprawia w dobry nastrój, relaksuje, rozluźnia

  • wreszcie - wyszczupla (w czasie jednego pobytu w saunie możemy stracić ok. 300 kcal - tyle, ile po przebiegnięciu 4 km).

Dla osób aktywnych sportowo i pragnących poprawić kondycję czekają bogato wyposażone dwa pomieszczenia siłowni.

Seans w solarium wpływa na poprawę naszego nastroju. W naszym klimacie, gdy często odczuwamy brak światła słonecznego, nawet kilka minut w świetle sztucznego słońca może poprawić humor, a na pewno z wyzłoconą skórą jesteśmy bardziej atrakcyjni. Kilka minut w świetle sztucznego słońca pobudza wytwarzanie hormonów szczęścia – endorfin.

CENNIK HOTELOWEGO SPA

Im więcej tym taniej- wybierz się na relaks do naszego SPA wraz ze znajomymi – RAZEM TANIEJ
Cena zawiera możliwość korzystania z : wanny z hydromasażem, sauny suchej, łaźni parowej, kabin z biczami szkockimi i siłowni w przeliczeniu na ilość osób rezerwujących SPA i czas korzystania

                      1 godz.                             2 godz.
1 osoba                    40,00 zł                           60,00 zł
2 – 3 osoby                    60,00 zł                           90,00 zł
4 – 6 osoby                    80,00 zł                         120,00 zł

           

  * GOŚCIE HOTELOWI 50 % RABATU

0097

Gabinet Kosmetyczny

Strefa Piękna Maria Charyasz

poleca szeroką gamę zabiegów na twarz, manicure, pedicure

i wiele wiele innych... Tel. 514-615-071

progress 1

Salon Masażu

Aleksandra Hulbój zaprasza na

masaże klasyczne, relaksacyjne

i antycellulitowe

Tel. 606-492-065

 progress 2

Na miejscu dostępny jest także salon fryzjerski, w którym zadbamy o Twoje włosy.

Oferujemy : strzyżenie, modelowanie, farbowanie, układanie fryzur...

Kontakt: Krystyna Kormaniak tel: 694-943-024

 salon fryzjerski