×

Ostrzeżenie

JFolder::create: Tworzenie folderu nie powiodło się.Path: /home/serwersm
The form #3 does not exist or it is not published.

Serdecznie zapraszamy Państwa do Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowego Vesta położonego w Jeleśni, wśród urokliwych gór Beskidu Żywieckiego. Obiekt bezpośrednio sąsiaduje z historyczną XVII-wieczną Starą Karczmą, znajduje się w okolicy Ośrodka Narciarskiego Pilsko i przejścia granicznego w Korbielowie, a także kilka kilometrów od Żywca i Jeziora Żywieckiego. Troska o każdy drobiazg i profesjonalna jakość obsługi - to cechy, które wyróżniają naszą propozycję spośród szerokiej gamy pokrewnej oferty Podbeskidzia. Naszą misją jest nieustanne wychodzenie naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom naszych Gości i ciągłe doskonalenie poziomu usług.
Hotel ✯✯✯ Vesta dysponuje 2 salami, które idealnie sprawdzają się w przypadku szkoleń i konferencji. Sala konferencyjna - do 100 osób Sala biznesowa - do 25 osób z wysokiej klasy sprzętem multimedialnym i konferencyjnym pozwalającym na realizację spotkań biznesowych, konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych oraz okolicznościowych. Więcej informacji w zakładce "PAKIETY"
Recepcja tel.(+48 33) 86-36-506,(+48 33) 86-36-092 fax.(+48 33) 86-00-244 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. www.ckwvesta.pl