×

Ostrzeżenie

The form #3 does not exist or it is not published.

Planujesz dłuzszy pobyt w Naszym Hotelu ??

Specjalnie dla Naszych gości nawiązaliśmy współpracę z Rodzinnym Parkiem Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze

Kupując u Nas bilet można otrzymać 5 % rabatu.

 

A ponizej kilka informacji o cieszącym się coraz większą popularnością i dynamicznie rozwijającym się parku.

Więcej informacji na stronie www.energylandia.pl

OPIS ENERGYLANDII:

                Największy w Polsce Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin!

Znaleźć tu można aż 4 strefy z atrakcjami podzielonymi na Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnych wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, a także Wodną – Water Park z 1800 m2 powierzchni basenowych, które w sezonie 2018 zostaną rozbudowane o dedykowany strefę dla młodzieży, dostępna podobnie jak wszystkie inne atrakcje w cenie biletu wstępu do Parku.

Na Gości Energylandii czeka 70 atrakcji na czele z potężnymi, największymi w Polsce, a nawet Europie Środkowo-Wschodniej Roller Coasterami, tymi ekstremalnie szybkimi (Formuła) i wysokimi (Mayan), jak i delikatnymi dla dzieci (Energuś) i rodzin (Dragon RMF), a także łączącymi w sobie przejazd po wodnej trasie (Speed Water Coaster). Można także tu znaleźć potężne atrakcje wodne. Wśród nich między innymi Anaconda, największa w Europie Środkowo-Wschodniej przejażdżka potężnymi łodziami z dwoma mega splashami z kilkudziesięciu metrów, czy Jungle Adventure – spływ ogromnymi pontonami po niezwykle rozbudowanej trasie, na której napotkać można wodne schody oraz strumienie zraszaczy.

Poza atrakcjami w Parku Rozrywki zobaczyć można aż trzy spektakularne pokazy kaskaderskie przy użyciu sportowych samochodów, motocykli jak i rowerów BMX w wydzielonej strefie pokazów Extreme. Na najmłodszych czekają teatrzyki, znów dla młodzieży i całych rodzin musicale, a to za sprawą aż 4 scen widowiskowych w teatrach i amfiteatrach, na deskach których występują najznamienitsi tancerze, akrobaci oraz cyrkowcy prezentujący także piorunujące show z użyciem ognia i pirotechniki. Amatorzy oglądania filmów, w Energylandii nie będą się nudzić. Odnajdą tu niesamowite kino 7D, wyświetlające filmy dla dzieci i młodzieży w technologii 3D, wspartej dodatkowymi efektami specjalnymi, ale także Planetarium, w którym obejrzą audiowizualny pokaz w technologii 3D o różnej tematyce.

W Energylandii nie brakuje gier zręcznościowych oraz zabaw interaktywnych, dającym wiele radości i możliwość zdobycia wyjątkowo cennych nagród, nie tylko z uwagi na ich popularny brand, ale także okoliczności, w których się je wygrywa.

Zmęczeni aktywnym wypoczynkiem Goście Parku udać się mogą w stronę kawiarni, w których czekają przepyszne smakołyki oraz wyborne kawy, w wielu odmianach. Głodnych Energylandia ugości w ponad 40 punktach gastronomicznych, w tym dostępnych różnorodnych kulinarnie restauracjach.

Park Rozrywki ENERGYLANDIA to cudowne miejsce na aktywny wypoczynek, który gwarantuje uśmiech na twarzy!

SKRÓCONY OPIS ENERGYLANDII:

                Największy w Polsce Park Rozrywki ENERGYLANDIA w Zatorze to gwarancja najlepszej zabawy dla całych rodzin!

Znaleźć tu można aż 4 strefy z atrakcjami podzielonymi na Bajkolandię dla najmłodszych, Strefę Familijną dla całych rodzin, Ekstremalną dedykowaną wszystkim głodnych wrażeń i wysokiej dawki adrenaliny, a także Wodną – Water Park z 1800 m2 powierzchni basenowych, dostępna podobnie jak wszystkie inne atrakcje w cenie biletu wstępu do Parku.

Poza atrakcjami w Parku Rozrywki zobaczyć można spektakularne pokazy kaskaderskie, ale także artystyczne występy tancerzy, cyrkowców czy akrobatów. Ponadto zabawić się można na różnego rodzaju grach zręcznościowych.

INWESTYCJE 2014-2018

Wśród najważniejszych dotychczasowych inwestycji należy wymienić:

 • Otwarcie Parku Rozrywki w lipcu 2014 roku

 • Prezentacja 3 Roller Coasterów w 2015 roku:

- Roller Coaster Energuś strefie dla dzieci

- Roller Coaster Dragon RMF w strefie familijnej

- Roller Coaster Mayan w strefie ekstremalnej

 • Otwarcie 4 strefy Water Park w 2016 roku z basenami o powierzchni 1800 m2.

 • Prezentacja Roller Coastera Formuła w 2016

 • Rewolucja sezonu 2017 - postawienie aż 19 nowych atrakcji, w tym:

 • rozbudowa Bajkolandii – poszerzenie jej o strefę cyrkowej, w której znalazło się aż 10 nowych urządzeń.

 • Roller Coaster Boomerang w strefie familijnej.

 • Prezentacja Anacondy – największej w Europie Środkowo-Wschodniej atrakcji wodnej (podróż 20 osobowymi łodziami na trasie ze spadkami z 11 i 17 metrów.

 • Prezentacja Jungle Adventura – niewiarygodnie rozbudowany spływ 9-osobowymi pontonami po rwącej rzece!

 • Pojawienie się dwóch wiosek tematycznych – szwajcarskiej oraz Wikingów

 • Budowa najwyższego i najszybszego na świecie wodnego Speed Water Coastera, którego wysokość konstrukcji wynosi 60 metrów, znów prędkość wagoników to 110 km/h. Premierę atrakcji dla Gości zaplanowano na sezon 2018.

 • Zupełnie nowa odsłona wejścia przypominającego zamek. Rozbudowany układ kas dla Gości indywidualnych oraz przyjazdów grupowych.

 • Nowe restauracje, w tym pierwsza a la carte z obsługą kelnerską, a także punkty gastronomiczne.

 • Prezentacja nowej strefy pokazów kaskaderskich

 • Prezentacja najwyższego i najszybszego w Europie Mega Coastera HYPERION w 2018

Doznania z jazdy Mega Coasterem Hyperion będą równie imponujące co jego parametry. Spadek przy pierwszym zjedzie będzie miał 80 metrów i 84 stopniowe nachylenia, a zakończy go wjazd do ogromnego tunelu. Sama wysokość konstrukcji wyniesie 77 metrów, a roller coaster rozpędzał się będzie do 142 km/h po torze o długości 1450 metrów. Dodatkowo na amatorów mocnych wrażeń czekają efekty wodne, liczne zwroty oraz maksymalna szybkość przy zakrętach i pikowaniu w dół. Nie zabraknie także fascynujących dodatnich i ujemnych przeciążeń oraz gigantycznej prędkość przy wyjazdach na wzniesienia. Dla lubiących szybować w chmurach producenci atrakcji zapewnili efekty nieważkości, niespodziewane efekty grawitacyjne, obrotowe nachylenie toru i podwójne zakręty. Już dziś wiemy również nieco o przepustowości Mega Coastera, otóż planowana jest instalacja dwóch wagonów po 28 miejsc. W każdym rzędzie dostępne będą 4 fotele.

 • Rewaloryzacja Energylandii w 2018 roku

Obejmująca rozbudowę i przebudowę infrastruktury z elementami, tak zwanej małej architektury, kreacji terenów zielonych oraz zacienionych miejsc w obszarze oczekiwania do atrakcji Parku. Wzbogacone zostaną alejki nowymi dekoracjami, scenografiami jak i rozbudowaną przestrzenią releksacyjną. Pojawią się nowe atrakcyjne skwery, a wejścia do atrakcji przybiorą zupełnie nową, naturalną odsłonę.

INWESTYCJE 2018-2020

 • Budowa pierwszego Hotelu, o standardzie 4-gwiazdkowym w latach 2019-2020.

Będzie to pierwszy hotel Energylandii, dedykowany rodzinom. Będzie on pierwszym z planowanego całego kompleksu hotelowego zlokalizowanego wokół Energylandii. Hotel ten wybudowany będzie w standardzie 4 gwiazdkowym. Wyróżniać się będzie włoską architekturą nawiązującą do pięknej Wenecji i charakterystycznych kamienic ulokowanych wokół kanału z gondolami. Centralna część zabudowany zostanie przeszklona tworząc przytulne patio z kawiarniami i punktami usługowymi. Na parterze znajdzie się także kompleks SPA z rozbudowaną ofertą zabiegów relaksacyjnych.

Cały hotel podzielony zostanie na 2 części:

- noclegową, w której każdy pokój posiał będzie wyjątkowe dziecięce akcenty

W części tej znajdzie się też duża bawialnia dla dzieci.

- konferencyjno-restauracyjną, stwarzająca idealne warunki do organizacji imprez okolicznościowych, spotkań branżowych, czy biznesowych. Znajdą się tu dwie restauracje jak i dwie sale konferencyjne, które będzie można scalać w jedną potężną przestrzeń.

Pierwszy hotel Energylandii oferować będzie 120 pokoi / apartamentów w tym 530 łóżek. W część konferencyjnej łączna, maksymalna ilość miejsc wyniesie około 456.

 • Nowy obszar do zabudowy

Na konferencji prasowej wieńczącej sezon 2016 podaliśmy informację o planowanych 112 hektarach docelowej powierzchni, która ma być zabudowana w przeciągu najbliższych 7 lat! Planowany teren rozbudowy do roku 2020 został powiększony do rozmiarów 150 hektarów. Obszar ten pozwoli Energylandii plasować się w czołówce największych parków rozrywki w Europie, co z pewnością przyczyni się do zwiększonej liczby Odwiedzających z krajów Europy zachodniej.

 

 JAK DOJECHAĆ ??